700 MIESZKAŃ ZREALIZOWANYCH DLA UNIMAX DEVELOPMENT

Rezydencja Niska 30 na warszawskiej Woli otrzymała pozwolenie na użytkowanie – tym samym liczba mieszkań zrealizowanych przez PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE UNIMAX dla UNIMAX DEVELOPMENT przekroczyła 700.

 

Spółki UNIMAX DEVELOPMENT i PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE UNIMAX należą do jednej grupy kapitałowej i na przestrzeni ostatnich 6 lat wspólnie realizują projekty w Warszawie i Kielcach.  Najnowsza zakończona realizacja to luksusowy, kameralny apartamentowiec Rezydencja Niska.

 

Prezes PB UNIMAX Artur Ciołek tak komentuje wynik dewelopera: „Serdecznie gratulujemy kolejnego okrągłego wyniku. Cieszymy się, że mogliśmy od początku uczestniczyć w tym procesie. W tym czasie wiele się nauczyliśmy, ale też, w co wierzę, wiele wnieśliśmy, a nasze doświadczenie pozwoliło na stałe podnoszenie standardu.  Nie zwalniamy tempa - mamy zaawansowane kolejne wspólne inwestycje i przed nami, już wkrótce, kolejna ważna liczba: 1000 zrealizowanych mieszkań.”

 

Natomiast Prezes Unimax Development Michał Kubicki podkreśla korzyści płynące
z przynależności do jednego holdingu: „700 mieszkań to wystarczająco dużo, żeby zweryfikować atrakcyjność naszej oferty, której istotnym elementem jest wysoka jakość realizacji. Możemy ją zapewnić dzięki synergicznej współpracy z generalnym wykonawcą należącym do tej samej grupy. Gramy do jednej bramki, więc negocjacje przebiegają znacznie szybciej, działamy bardziej skutecznie i praktycznie natychmiast możemy egzekwować wzajemne wymagania. Bardzo ważny jest również brak sytuacji spornych, a to oznacza prawdziwy komfort współpracy.

 

Niska30 1

 

Niska30 1

 

Niska30 1